ELISA sety na stanovenie GMO

ELISA sety na stanovenie GMO

: 71000000
na objednávku do 30 dní

Rýchle a spoľahlivé Testovacie sady pre detekciu GMO.

V súčasnosti 79% sójových produktov je vyrobených z geneticky modifikovanej sóje, a 32% produktov z GMO kukurice.
Romer Labs ponúka široké imunologické portfólio pre citlivú, ľahkú a rýchlu GMO detekciu. S viac ako 60 testovacími setmi je možné detekovať 16 rôznych znakov, ktoré sa objavia v zrne, sóji, bavlne, ryži, cukrovej repe, repke olejnatej. Roztoky ponúkané firmou Romer Labs pre detekovanie GMO:

  • Lateral flow devices (AgraStrip®)
  • ELISA tests (AgraQuant®)

Detekovanie vo výrobe

AgraStrip® testovacia sada je pripravená na použitie priamo vo výrobnom procese. Umožní rýchlu analýzu veľkého množstva komodít počas 6 minút (vrátane extrakcie).
Testovacími sadami je možné robiť kvalitatívnu, alebo polo-kvantitatívnu analýzu. Kým výsledok kvalitatívnej analýzy môže byť odčítaný vizuálne, polo-kvantitatívne sety sú použiteľné s AgraVision™ readerom, ktorý ponúka objektívne a spoľahlivé výsledky vrátane dokumentácie. Výsledky sú zobrazené v % vyjadrení.

Účinnosť, vysoká priepustnosť a skríningová analýza

AgraStrip® Combs bol rozvinutý pre vysokú priepustnosť a skríningovú analýzu. Pre vysokú priepustnosť analýzy, 8 identických prúžkov je kombinovaných maximálne účinne. Pre skríningovú analýzu, 4 alebo 7 rôznych prúžkov je kombinovaných na získanie viacerých znakov s bežnou extrakčnou procedúrou. Multi-trait combs sú dostupné v kvantitatívnom aj kvalitatívnom formáte.

ELISA Testy AgraQuant® GMO

AgraQuant® GMO testovace sady sú presné a spoľahlivé imunologické testy (ELISA) dostupné v kvalitatívnom aj kvantitatívnom formáte. S ELISA readrom StatFax® alebo BioTek®, môžu byť výsledky a priebežne dokumentované.
AgraQuant® GMO sada je dvojitý sendvič ELISA s protilátkou a používa špecificky upravené protilátky.
GMOChek™ sada je určená pre kvantitatívnu analýzu v objeme obilného zrna. Sada je dodávaná kompletne s odtrhávacou platničkou (12 prúžkov) a pipetou.

Polia ozbnačené * sú povinné

Hodnotenie Komentáre (0)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.
Produkt pridaný na porovnanie