OptiMass 9600 ICP-TOF- MS

OptiMass 9600 ICP-TOF- MS

: 99-2155-01
na objednávku do 30 dní

OptiMass 9600 ICP-MS-TOF tretia generácia

Nová jedinečná technológia ICP-MS TOF (využíva "orthogonal accelaration" - urýchlenie kolmé na smer toku ionov) spôsobila doslovný prevrat stopovej analýze prvkov.
OptiMass 9600 prekonáva vďaka tomuto usporiadaniu doterajšie nedostatky ICP-MS s Quadrupólovým usporiadaním. Vyznačuje sa vysokou rýchlosťou a simultánným stanovením hmotnosti pre celý rozsah prvkov bez obmedzenia citlivosti, alebo presnosti. Model 9600 je vybavený novou generaciou oktopólovo reakčnej-koliznej cely pre potlačenie interferencí.

Do 10 sekúnd dokáže stanoviť všetkých 260 hmotností! (v detekčných limitoch lepších ako u Quadrapole prístrojoch). Takéto výrazné zrýchlenie analýzy umožňuje vysokú priepustnosť vzoriek v porovnaní s klasickým ICP-MS (s Quadrapole), kde je priepustnoť vzoriek cca 2 za minútu a tým výrazne zvyšuje efektivitu!

Simultánné meranie okrem toho, že dramaticky skracuje čas analýzy, tiež umožňuje merať prechodové signály (Transient signals) generované z LA (laser ablation), FIA (flow injection), GF(graphite furnace) a pod. Simultánny princíp a vysoká frekvencia spracovania dát (dokáže spracovať 50 kompletných hmotnostných spektier 30 000 krát za sekundu) otvára nové možnosti v hmotnostnej analýze prvkov, ktoré doteraz neboli možné na quadrapole ICP-MS!

Hlavné prednosti spektrometra "OptiMass 9600"

  • Simultánny záznam hmotnostného spektra od Be po U s rýchlosťou 30 000 spektier za 1 sekundu!
  • Vždy získaváme kompletnú informáciu o zložení vzorky
  • Detekčné limity pre celú radu prvkov pod 1 ng/l i pre rýchly a simultánny záznam spektra
  • Vysoká presnosť analýzy umožňuje merať naraz ľubovolný počet izotopických párov (pomerová presnosť pod 0,1%!)
  • Možnosť merať prechodové signály s kompletnou informáciou o vzorke
  • Octopole collision cell (OCC) pre potlačenie interferencií 

Obrovský výkon zaisťuje v konečnom výslednom efekte veľmi lacnú analýzu (bežný výkon je 120 vzoriek za hodinu pri kompletnej analýze zloženia každej vzorky!)

Polia ozbnačené * sú povinné

Hodnotenie Komentáre (0)

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.
Produkt pridaný na porovnanie